Среда, 08.04.2020, 01:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Комунальний заклад "Чоповицький ліцей"
  

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Автосправа

Чоповицький ЗНВК «Гімназія – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад » Малинського району Житомирської області проводить заходи з метою організації роботи з надання освітньої послуги підготовки за професією "Водій автотранспортних засобів категорії "В" та "Водій автотранспортних засобів категорії "С1").

Улітку 1975 року у відповідності до постанови Ради Міністрів тодішнього Радянського Союзу про впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах трудового виховання у випускних класах в Чоповицькій школі введено підготовку водіїв автотранспортних засобів по тодішній класифікації водій 3-го класу. Такий захід сприяв збагаченню народного господарства та Збройних Сил тодішнього СРСР кваліфікованими спеціалістами, які готувалися безпосередньо під час навчального процесу школи. В той час провідними викладачами предмету стали Філоненко Василь Миколайович та Мойсієнко Микола Федорович. Завдяки їхній наполегливості та сумлінному відношенню до своїх обов’язків була створена матеріальна технічна база, до якої входили наочні посібники, автомобілі та необхідні вузли, агрегати, які в повному обсязі задовольняли потребу придбання знань за спеціальністю. Багато випускників школи після успішної здачі державних іспитів у МРЄВ ДАІ, одержавши посвідчення відповідної кваліфікації, йшли працювати водіями на підприємства селища Чоповичі, де ставали висококваліфікованими спеціалістами.

У 1998р., коли було побудовано нове приміщення школи, колектив очолив новий директор Перегуда Віктор Петрович. Пізніше відбулася реорганізація загальноосвітньої школи в ЗНВК.

Завдяки наполегливості Віктора Петровича матеріальна база трудового виховання по вивченню предмета була реорганізована, а саме:

1. Силами дирекції ЗНВК виготовлено і погоджено з Обласною ДАК ліцензія, яка передбачає підготовку 30 учнів, що після закінчення навчання одержують посвідчення водіїв автотранспортних засобів категорії "В" та "С1".

null2. Завдяки наполегливій праці директора школи технопарк трудового навчання було значно розширено. З навчальною метою придбано новий автомобіль «Славута». Розширена і доповнена кількість наочних посібників, навчальні класи обладнані сучасними інформаційними стендами. Викладання окремих дисциплін трудового виховання ведеться з використанням комп’ютера. Такий спосіб значно поліпшує засвоєння навчального матеріалу учнями, дає більш ґрунтовні знання. 

Дирекцією ЗНВК проводяться напрацювання з перспективою на майбутнє, а саме: в молодших класах ЗНВК впроваджується вивчення початкових елементів у ПДР, в майбутньому створення автомістечка. Такий підхід до вивчення вище означеного предмета дає змогу більш якісно засвоювати знання з даної спеціальності.


Пошук
Календар
«  Апрель 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту

Copyright ZeXeL © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz