Четверг, 15.11.2018, 08:16
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Чоповицький ЗНВК
  "Гімназія - ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Головна » 2018 » Март » 5 » В ЗНВК підсумували результати участі учнів гімназії в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
15:40
В ЗНВК підсумували результати участі учнів гімназії в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

У період січня-лютого 2018 р. в області проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У складі команди Малинського району брали участь й 11 учнів Чоповицької гімназії (з 14 предметів). Це: Гриневич Юлія (8 клас – трудове навчання), Огібовська Тетяна-Анастасія (8 клас – українська мова та література, математика, фізика, хімія), Бовсуновська Катерина (9 клас – українська мова та література, математика, правознавство, фізика, російська мова та література), Іваненко Дмитро (9 клас - інформатика), Філоненко Анастасія (9 клас – англійська мова, правознавство), Шпакович Олександр (9 клас – географія), Лавринович Надія (9 клас - біологія), Кирик Юлія (9-А клас – українська мова та література, географія, інформатика, правознавство, російська мова та література), Котлов Андрій (10- клас – математика, історія, правознавство), Бовсуновська Юліанія (11 клас – українська мова та література, історія, хімія, фізика, математика), Ширченко Богдана (11 клас – економіка, інформатика, астрономія).

Як наслідок, чоповицькі гімназисти вибороли 11 дипломів (16 – у 2015-2016 н.р., 17 – у 2016-2017 н.р.,). З них: 1 диплом І ступеня, 2 дипломи ІІ ступеня та 8 дипломів ІІІ ступеня (у минулому 2016-2017 н.р. - 2 дипломи І ступеня, 8 дипломів ІІ ступеня та 7 дипломів ІІІ ступеня). Найкраще справились із завданнями обласної олімпіади учні: - Бовсуновська Катерина (9 клас, 3 дипломи: 1 диплом І ступеня – українська мова та література, 1 місце, вчитель Мирутенко Л.В., 2 дипломи ІІІ ступеня: російська мова та література, вчитель Дученко З.Ю., правознавство, вчитель Ходаківський В.П.); - Огібовська Тетяна-Анастасія (8 клас, 2 дипломи ІІІ ступеня: українська мова та література, вчитель Мирутенко Л.В., хімія, вчитель Іваненко А.П.) - Бовсуновська Юліанія (11 клас, 2 дипломи ІІІ ступеня: українська мова та література, вчитель Філоненко М.Ф., хімія, вчитель Іваненко А.П.); - Кирик Юлія (10 клас, диплом ІІ ступеня – правознавство, 8 місце, вчитель Ходаківський В.П.) - Філоненко Анастасія (9 клас, диплом ІІ ступеня – правознавство, 7 місце, вчитель Ходаківський В.П.); - Шпакович Олександр (8 клас, диплом ІІІ ступеня – географія, вчитель Ходаковський В.М.); - Гриневич Юлія (8 клас, диплом ІІІ ступеня – трудове навчання, вчитель Ходаківська С.Л.).

Як видно з підсумків, призерами обласних олімпіад стали 7 учнів (у 2015-2016 н.р. – 9, у 2016-2017 - 6). Безперечним лідером стала Бовсуновська Катерина.

Слід відмітити велику роботу та належний підхід з боку вчителів навчального закладу по підготовці учнів до ІІІ етапу олімпіад.

За досягнуті успіхи в обласних олімпіадах оголошено подяки учням-призерам та вчителям, що підготували їх. Вітаємо та дякуємо Вам!

Категорія: Переможці олімпіад | Переглядів: 69 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Март 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright ZeXeL © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz