Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Головна » 2018 » Май » 10 » Відкрита першість Чоповицької ОТГ з боксу на призи депутатів Житомирської обласної ради Миколи Рудченка та Віктора Перегуди, присвячена Дню Перемоги
21:03

5 травня 2018 року на базі Чоповицького ЗНВК «Гімназія – ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» за підтримки селищного голови Михайла Філоненка відбулася відкрита першість Чоповицької ОТГ з боксу на призи депутатів Житомирської обласної ради Миколи Рудченка та Віктора Перегуди, присвячена Дню Перемоги.

У змаганнях прийняло участь близько 50 найкращих спортсменів із міст Вінниця, Коростень, Малин, смт. Чоповичі та смт. Хорошів (у минулому Володарськ-Волинський). Найбільшу кількість учасників представили м. Вінниця, Малин, Коростень та смт. Чоповичі. У спортивному залі Чоповицького ЗНВК прозвучали теплі слова привітання селищного голови Михайла Миколайовича Філоненка та депутата житомирської обласної ради, директора Чоповицького ЗНВК, Віктора Петровича Перегуди. Честь підняти Державний прапор України була надана фіналістам чемпіонату України 2018 року з м. Вінниці. Загиблих військових та жертв Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання, після чого вихованці Чоповицького ЗНВК виступили перед глядачами із тематичними віршами та піснями. Після урочистого відкриття розпочалися запеклі та видовищні двобої.

Підсумком змагань став медальний залік команд учасників та відзначення кращих спортсменів турніру. Перше командне місце здобули спортсмени із Вінниччини, які завоювали найбільшу кількість перших почесних місць та двічі були відзначені кубками кращих боксерів турніру. Друге командне місце посіли господарі турніру, які після боксерів із Вінниці здобули найбільшу кількість перших місць. Третє почесне місце дісталося командам м. Малина та м. Коростеня. Четверте місце у представників смт. Хорошів. Боксер коростенської команди Ілля Салей здобув кубок, як один із найкращих спортсменів.