Воскресенье, 17.02.2019, 03:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Чоповицький ЗНВК
  "Гімназія - ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Головна » 2017 » Декабрь » 25 » ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад завершився
17:39
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад завершився

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом МОНмолодьспорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099 та згідно спільного наказу по відділу освіти Малинської РДА № 216 від 06.10.2017 р. та відділу освіти, культури та спорту виконкому Чоповицької селищної ради у жовтні-грудні 2017 р. проводився ІІ етап предметних олімпіад з дисциплін: українська мова та література, математика, інформатика, фізика, хімія, біологія, географія, історія, іноземна мова, екологія, астрономія, російська мова та література, правознавство, трудове навчання, ІКТ, економіка.

Участь у ІІ етапі взяли 86 учнів гімназії (94 у 2016-2017 н.р.). За підсумками матеріалів оргкомітету та журі ЗНВК має 50 призерів (39 у 2014-2015 н.р., 46 у 2015-2016 н.р., 59 у 2016-2017). З них: 11 дипломів І ступеня (14 у минулому році), 15 дипломів ІІ ступеня (25 у минулому році), 24 диплом ІІІ ступеня (20 у минулому). Загальна сума балів дозволила зайняти Чоповицькій гімназії І місце серед навчальних закладів району (в минулому році - І місце, 166 балів).

Окремі учні взяли участь у різних предметних олімпіадах, виявивши при цьому гарні знання й зайнявши призові місця. Це: учениця 10 класу Кирик Юлія Сергіївна – 7 (І - 2, ІІ - 1, ІІІ - 4); учениця 11 класу Бовсуновська Юліанія Романівна – 6 (І - 3, ІІ - 1, ІІІ - 2); учениця 9 класу Бовсуновська Катерина Романівна – 6 (І - 1, ІІ - 4, ІІІ – 1); учениця 9 класу Філоненко Анастасія Михайлівна – 6 (ІІ - 3, ІІІ - 3); учениця 8 класу Огібовська Тетяна-Анастасія Валеріївна – 5 (І – 2, ІІ - 1, ІІІ - 2); учениця 11 класу Ширченко Богдана Вікторівна – 5 (ІІ - 1, ІІІ - 4); учениця 8 класу Гриневич Юлія Русланівна – 4 (І-1, ІІ - 1, ІІІ - 2); учень 10 класу Котлов Андрій Миколайович – 3 (ІІ - 2, ІІІ - 1); учень 9 класу Шпакович Олександр Валентинович – 2 (І - 1, ІІІ - 1); учень 9 класу Марчук Роман Олексійович – 1 (ІІІ - 1); учень 6 класу Бовсуновський Олексій Романович – 1(І – 1); учениця 6 класу Дубровець Олександра Юріївна – 1(ІІ – 1); учениця 9 класу Лавринович Надія Іллівна – 1 (ІІ – 1); учениця 11 класу Чернявська Юлія Миколаївна – 1 (ІІІ – 1).

Найбільше балів отримали учні з математики - 25 (І – 2, ІІ – 4, ІІІ – 3, 9 призерів), української мови - 20 (І – 2, ІІ – 3, ІІІ – 1, 6 призерів), російської мови – 14 (І – 2, ІІ – 1, ІІІ - 1) та правознавства – 14 (І – 1, ІІ – 3). 8 балів взяли учні з історії (І – 1, ІІІ – 3). По 7 - з географії (І – 1, ІІІ - 2) та хімії (І – 1, ІІІ – 2), 6 з біології (ІІ - 2), 5 – з англійської мови (ІІ – 1, ІІІ - 2) та трудового навчання (І - 1), 4 - з фізики (ІІІ - 4), 3 – з економіки (ІІ - 1) та інформатики (ІІІ - 3).

Участь у ІІІ (обласному) етапі від навчального закладу братиме 31 учасник.

Категорія: Новини | Переглядів: 76 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright ZeXeL © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz