Вторник, 26.05.2020, 10:53
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Комунальний заклад "Чоповицький ліцей"
  

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Головна » 2019 » Март » 5 » Призери обласного етапу олімпіад
15:10
Призери обласного етапу олімпіад

З січня по лютий 2019 р. проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У складі команди Малинського району брали участь 10 учнів Чоповицької гімназії (з 14 предметів):

- учениця 8 класу Василенко Катерина (українська мова, географія, фізика, хімія);

- учениця 8 класу Жеребко Наталія (математика);

- учениця 9 класу Гриневич Юлія (українська мова та література);

- учениця 9 класу Огібовська Тетяна-Анастасія (українська мова та література, географія, історія, математика, фізика, біологія, хімія, правознавство, російська мова та література);

- учениця 9 класу Ширченко Богдана (англійська мова);

- учениця 10 класу Бовсуновська Катерина (українська мова та література, математика, біологія, хімія);

- учениця 10 класу Філоненко Анастасія (українська мова та література, історія, англійська мова, правознавство, російська мова та література);

- учень 10 класу Шпакович Олександр (географія, фізика, екологія);

- учениця 11 класу Кирик Юлія (українська мова та література, інформатика, економіка, правознавство);

- учень 11 класу Котлов Андрій (математика, економіка);

- учениця 11 класу Решетєєва Валерія (англійська мова).

Uімназисти вибороли 17 дипломів (10 – у 2013-2014 н.р., 7 – у 2014-2015 н.р., 16 – у 2015-2016 н.р., 17 – у 2016-2017 н.р., 11 – у 2017-2018 н.р.). З них: 3 дипломи ІІ ступеня, 14 – ІІІ ступеня (у минулому – 1 диплом І ступеня, 2 дипломи ІІ ступеня та 8 дипломів ІІІ ступеня, у 2016-2017 н.р. - 2 дипломи І ступеня, 8 дипломів ІІ ступеня та 7 дипломів ІІІ ступеня (у 2015-2016 н.р. - 1 диплом І ступеня, 5 дипломів ІІ ступеня та 10 дипломів ІІІ ступеня, у 2014-2015 н.р. році - 1 диплом І ступеня, 3 дипломи ІІ ступеня та 3 дипломи ІІІ ступеня).

Найкраще справились із завданнями обласних олімпіад учні:

- Огібовська Тетяна-Анастасія (9 клас, 6 дипломів ІІІ ступеня: математика (вчитель Прокопенко Л.М.), географія (вчитель Ходаковський В.М.), правознавство (вчитель Перегуда В.П.), біологія (вчитель Прокопенко П.М.), фізика (вчитель Прокопенко С.М.), російська мова та література (вчитель Дученко З.Ю.);

- Філоненко Анастасія (10 клас, 2 дипломи ІІ ступеня – історія (вчитель Ходаківський В.П.), російська мова та література (вчитель Дученко З.Ю.) та 2 дипломи ІІІ ступеня – українська мова та література (вчитель Мирутенко Л.В.) правознавство (вчитель Ходаківський В.П.);

- Бовсуновська Катерина (10 клас, 4 дипломи ІІІ ступеня – українська мова (вчитель Мирутенко Л.В.), математика (вчитель Писаренко Л.О.), хімія (вчитель Іваненко А.П.), біологія (вчитель Прокопенко П.М.);

- Кирик Юлія (11 клас, 1 диплом ІІ ступеня – правознавство, (вчитель Ходаківський В.П.);

- Шпакович Олександр (9 клас, 1 диплом ІІІ ступеня – географія, вчитель Ходаковський В.М.);

- Котлов Андрій (11 клас, 1 диплом ІІІ ступеня: економіка, вчитель Ходаковський В.М.).

Таким чином, призерами обласних олімпіад стали 6 учнів (у 2015-2016 н.р. – 9, у 2016-2017 – 6, у 2017-2018 - 7). Очолює список переможців Огібовська Тетяна-Анастасія (9 клас).

Дякуємо учням-призерам та їх вчителям за гарні результати. А також особлива подяка батькам за належне виховання дітей та сприяння шкільному навчально-виховному процесу.

Категорія: Переможці олімпіад | Переглядів: 167 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Март 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright ZeXeL © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz