Вторник, 26.05.2020, 10:53
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Комунальний заклад "Чоповицький ліцей"
  

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу

Головна » 2020 » Март » 3 » Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
18:46
Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

У період січня-лютого 2020 р. в області проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У складі команди Малинського району брали участь й 13 учнів Чоповицького ліцею (з 13 предметів). Це: Бовсуновський Олексій (8 клас – географія, історія, математика, біологія), Іваненко Анастасія (8 клас – трудове навчання), Берсенів Костянтин (9 клас - хімія), Василенко Катерина (9 клас – географія, англійська мова, правознавство), Жеребко Наталія (9 клас – математика), Мойсієнко Ніна (9 клас - фізика), Огібовська Тетяна-Анастасія (10 клас – українська мова та література, географія, математика, фізика, правознавство, російська мова та література), Остапчук Олександр (10 клас - інформатика), Ширченко Богдана (10 клас – англійська мова, правознавство), Бовсуновська Катерина (11 клас – фізика, біологія, хімія, астрономія), Іваненко Дмитрій (11 клас - інформатика), Філоненко Анастасія (11 клас – українська мова та література, історія, англійська мова, правознавство), Шпакович Олександр (11 клас – географія, математика).

Як наслідок, чоповицькі ліцеїсти вибороли 10 дипломів. З них: 1 диплом ІІ ступеня, 9 – ІІІ ступеня. Найкраще справились із завданнями обласної олімпіади учні:

- Філоненко Анастасія (11 клас, 4 дипломи: 1 диплом ІІ ступеня – історія (вчитель Ходаківський В.П.) та 3 дипломи ІІІ ступеня – українська мова та література (вчитель Мирутенко Л.В.), англійська мова (вчитель Шпакович С.М.), правознавство (вчитель Ходаківський В.П.).

- Огібовська Тетяна-Анастасія (10 клас, 4 дипломи ІІІ ступеня: географія (вчитель Ходаковський В.М.), правознавство (вчитель Перегуда В.П.), українська мова та література (вчитель Мирутенко Л.В.), російська мова та література (вчитель Дученко З.Ю.)

По 1-му диплому ІІІ ступеня вибороли:

- Василенко Катерина (9 клас, правознавство, вчитель Перегуда В.П.);

- Шпакович Олександр (11 клас, географія, вчитель Ходаковський В.М.).

Вітаємо переможців.

      

Категорія: Переможці олімпіад | Переглядів: 34 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Март 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Copyright ZeXeL © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz